Reżyseria:
Karol SpišákScenariusz:
Jozef PaštékaZdjęcia:
Juraj ŠajmovičMuzyka:
Luboš FišerObsada:
Ivan Palúch, Táňa Hrivnáková, Gizela Veclová, Juraj Kukura, Jozef Dóczy, Ivan Krivosudský, Ľudovít Greššo, Elena Zvaríková-Pappová, Andrej Mojžiš, Michal Dočolomanský, Hana Meličková (więcej)Obsada
Ivan Palúch
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Signum laudis (1980)
Táňa Hrivnáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Škola klebiet (1977) (film telewizyjny)
Klamstvo dočasu - pravda naveky (1977) (film telewizyjny)
Gizela Veclová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Juraj Kukura
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Kukura (2014) (nagranie teatralne)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Jozef Dóczy
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Ivan Krivosudský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Štyridsaťštyri (1957)
Ľudovít Greššo
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Elena Zvaríková-Pappová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Štyridsaťštyri (1957)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Andrej Mojžiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Michal Dočolomanský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Hana Meličková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Polnočná omša (1962)
Ženský zákon (1967) (film telewizyjny)
Bedřich Prokoš
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Kelner, płacić! (1980)
Oľga Šalagová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Słońce w sieci (1962)
Milan Kiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Božena Slabejová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Majster kat (1966)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Brigita Hausnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Červené víno (1972) (film telewizyjny)
Teodor Piovarči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Tibor Bogdan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Miloš Pietor
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)