Obsada
Robert Hardy
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
All Creatures Great and Small (1978) (serial)
Mała Dorrit (2008) (serial)
Far Pavilions, The (1984) (serial)
Hugh Laurie
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Przyjaciele (1994) (serial)
Dr House (2004) (serial)
Geoffrey Palmer
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Czarna Żmija (1983) (serial)
The Hollow Crown (2012) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
John Cleese
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
At Last the 1948 Show (1967) (serial)
Latający Cyrk Monty Pythona (1969) (serial)
Za bramą ogrodu (2014) (serial)
Ben Miller
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Doktor Who (2005) (serial)
The Armstrong and Miller Show (2007) (serial)
Panna Marple (2004) (serial)
Prunella Scales
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Hotel Zacisze (1975) (serial)
Dalziel and Pascoe (1996) (serial)
Panna Marple (2004) (serial)
Antony Sher
Południowa Afryka
Najlepsze seriale:
The Company (2007) (serial)
One Foot in the Grave (1990) (serial)
Na granicy cienia (2011) (serial)
Imelda Staunton
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Życie w Cranford (2007) (serial)
Jeff Rawle
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Microsoap (1998) (serial)
Doktor Who (1963) (serial)
Brassic (2019) (serial)
John Standing
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Gra o tron (2011) (serial)
The Crown (2016) (serial)
Święty (1962) (serial)
Chris Langham
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Not the Nine O'Clock News (1979) (serial)
Bottom (1991) (serial)
The Thick of It (2005) (serial)
Alphonsia Emmanuel
Najlepsze seriale:
Dom z kart (1990) (serial)
The Bill (1984) (serial)
Lovejoy (1986) (serial)
Gina Moxley
Najlepsze seriale:
Gra o tron (2011) (serial)
Titanic: Blood and Steel (2012) (serial)
Ingrid Lacey
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Kumple (2007) (serial)
The Bill (1984) (serial)
The Last Detective (2003) (serial)
Geoffrey Whitehead
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Mała Dorrit (2008) (serial)
Jane Eyre (1973) (serial)
Fortysomething (2003) (serial)