Reżyseria:
Karsten Wichniarz, Alexander Wiedl, Marcus Ulbricht, Ilse Biberti, Rüdiger Nüchtern (więcej)Scenariusz:
Nicholas Hause, Catharina Junk, Ulrich del Mestre, Barbara Engelke, Gudula Ambrosi (więcej)Zdjęcia:
Wolfgang KniggeObsada:
Rainer Hunold, Marijam Agischewa, Gudrun Okras, Marc Bischoff, Frederick Lau, Teresa Harder, Anne Ratte-Polle, Cordelia Wege, Fatih Alas, Martin Goeres, Henriette Richter-Röhl (więcej)Obsada
Rainer Hunold
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Türkisch für Anfänger (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Marijam Agischewa
Chiny
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Gudrun Okras
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Der Pfundskerl (2000) (serial)
Marc Bischoff
Niemcy
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Frederick Lau
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
4 Blocks (2017) (serial)
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Kanciarze (2024) (serial)
Teresa Harder
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Zmowa milczenia (2017) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Anne Ratte-Polle
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Dark (2017) (serial)
Pokonani (2020) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Cordelia Wege
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Dark (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Fatih Alas
Najlepsze seriale:
Der Dicke (2005) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Abschnitt 40 (2001) (serial)
Martin Goeres
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Odpowiednik (2017) (serial)
Treadstone (2019) (serial)
Der Puma - Kämpfer mit Herz (2000) (serial)
Henriette Richter-Röhl
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Katie Fforde (2010) (serial)
Kristian Kiehling
Dania
Najlepsze seriale:
Waking the Dead (2000) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial)
The Bill (1984) (serial)
Hans Peter Hallwachs
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Il deserto di fuoco (1997) (serial)
Christof Arnold
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Michael Zittel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Tilmar Kuhn
Najlepsze seriale:
Die Cleveren (1998) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Kai Schumann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Türkisch für Anfänger (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Sven Lubeck
Najlepsze seriale:
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Susanne Gärtner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Katy Karrenbauer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)