Reżyseria:
Zdeněk Podskalský st.Scenariusz:
Hermína FrankováZdjęcia:
Vladimír HolomekMuzyka:
Vadim PetrovObsada:
Jana Hlaváčová, Dagmar Havlová, Karel Roden, Otto Šimánek, Jaroslava Kretschmerová, Leoš Suchařípa, Ota Sklenčka, Ladislav Trojan, Ladislav Gerendáš (więcej)Obsada
Jana Hlaváčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Dagmar Havlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Karel Roden
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krucjata Bourne'a (2004)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
Tancuj Matyldo (2023)
Otto Šimánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
Diabelski wynalazek (1958)
Jaroslava Kretschmerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Jára Cimrman śpi (1983)
Kelner, płacić! (1980)
Leoš Suchařípa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Skowronki na uwięzi (1969)
Ota Sklenčka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Ladislav Trojan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Śmierć pięknych saren (1986)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Ladislav Gerendáš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Trzech weteranów (1983)
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Daniela Kolářová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Na skraju lasu (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Miroslav Vladyka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jára Cimrman śpi (1983)
Kelner, płacić! (1980)
Michal Pešek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Poslední motýl (1990)
Vlastimil Bedrna
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Lemoniadowy Joe (1964)
Miroslav Šnajdr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Czerwona linia (2018) (serial)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Bohuslav Čáp
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Dumna królewna (1952)
I znów skacze przez kaluze (1970)
Bořík Procházka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Święto przebiśniegu (1983)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Břetislav Slováček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Petr Pospíchal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Pavel Zatloukal
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (nagranie teatralne)
Petr Svárovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Pozor, vizita! (1981)
Miłość między kroplami deszczu (1979)