Reżyseria:
Gabi KubachZdjęcia:
Thomas EtzoldMuzyka:
Rainer OleakObsada:
Muriel Baumeister, Michael von Au, Nadeshda Brennicke, Merab Ninidze, Nadja Tiller, Walter Giller, Jürgen Hentsch, Ursela Monn, Jaecki Schwarz (więcej)Obsada
Muriel Baumeister
Austria
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Michael von Au
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Ich liebe den Mann meiner Tochter (1995) (film telewizyjny)
Die Bergretter (2009) (serial)
Nadeshda Brennicke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Manta - Der Film (1991)
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Gate to Heaven (2003)
Merab Ninidze
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Monanieba (1984)
Nigdzie w Afryce (2001)
Most szpiegów (2015)
Nadja Tiller
Austria
Najlepsze filmy:
Barfuss (2005)
Rosemarie wsród milionerów (1958)
Tendre voyou (1966)
Walter Giller
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Hauptmann von Köpenick (1956)
Rosen für den Staatsanwalt (1959)
Schüsse im Dreivierteltakt (1965)
Jürgen Hentsch
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Totmacher (1995)
Ich war neunzehn (1968)
Tatort (1970) (serial)
Ursela Monn
Najlepsze filmy:
Wo ist Fred? (2006)
Tatort (1970) (serial)
Das Bernstein-Amulett (2004) (film telewizyjny)
Jaecki Schwarz
Niemcy
Najlepsze filmy:
Hasenherz (1987)
Ich war neunzehn (1968)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Pierre Besson
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Das Versprechen (1995)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Günther Schramm
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Dynamit in grüner Seide (1968)
Das Bernstein-Amulett (2004) (film telewizyjny)
Die geerbte Familie (2011) (film telewizyjny)
Anne-Kathrin Gummich
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Lektor (2008)
Biała wstążka (2009)
Pokój nauczycielski (2023)
Jevgenij Sitočin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Krucjata Bourne'a (2004)
Leanders letzte Reise (2017)
4 Tage im Mai (2011)
Kaspar Eichel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Balon (2018)
Betonowe złoto (2020)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Karl Kranzkowski
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Upadek (2004)
Die Wölfe (2009) (serial)
Die Frau vom Checkpoint Charlie (2007) (film telewizyjny)
Jeremias Koschorz
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
W ciemności (2011)
Tatort (1970) (serial)
Das Bernstein-Amulett (2004) (film telewizyjny)
Margarita Broich
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lektor (2008)
Dziennik Anne Frank (2016)
Die Quellen des Lebens (2013)
Matthias Brandt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Glück (2012)
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Die Wölfe (2009) (serial)
Wilfried Pucher
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Michaela Schaffrath
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Gina Wild - Jetzt wird es schmutzig 4 - Durchgefickt (1999)
Gina Wild - Jetzt wird es schmutzig 2 - Ich will kommen (1999)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)