Reżyseria:
Stanislav PárnickýScenariusz:
Emil KočišZdjęcia:
Laco KrausMuzyka:
Ivan KašlíkObsada:
Petr Čepek, Barbara Plichtová, Peter Kočiš, Tomáš Žilinčík, Igor Čilík, František Kovár, František Dibarbora, Zdena Studenková, Dušan Lenci, Dušan Kaprálik, Jaroslav Filip, Nora Kuželová (więcej)Obsada
Petr Čepek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Barbara Plichtová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Život bez konca (1982) (serial)
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Zbožňovaná (1980) (film telewizyjny)
Peter Kočiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Zátopek (2021)
Volha (2023) (serial)
Tomáš Žilinčík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Igor Čilík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
František Kovár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
František Dibarbora
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zdena Studenková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Dušan Lenci
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Dušan Kaprálik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Jaroslav Filip
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert) - m.a.
Izrafel (1978) (film telewizyjny)
Albert (1985) (film telewizyjny)
Nora Kuželová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Červené víno (1972) (film telewizyjny)
Miroslav Igaz
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Každý mladý muž (1965)
Najatý klaun (1980) (film telewizyjny)
Fontána pre Zuzanu (1985)
František Kabrheľ
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Maroško (1968) (film telewizyjny)
Jozef Vajda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Július Vašek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Alexandra Skořepová
Najlepsze filmy:
Najatý klaun (1980) (film telewizyjny)
Andrej Čajko
Najlepsze filmy:
Najatý klaun (1980) (film telewizyjny)
Ján Mildner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Vianoce Adama Boronču (1988) (film telewizyjny)
Ľudovít Reiter
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Štyridsaťštyri (1957)
Nepokojná láska (1975) (serial)