Reżyseria:
Emil Horváth ml.Scenariusz:
Emil Horváth ml.Zdjęcia:
Jaroslav ZemanMuzyka:
Svetozár ŠtúrObsada:
Jozef Vajda, Jana Hubinská, Dušan Tarageľ, Igor Hrabinský, Emil Horváth ml., Branislav Matuščin, Marián Zednikovič, Judita Vargová, Filip Petrovič, Naďa Uličná, Anikó Vargová, Peter Bzdúch (więcej)Obsada
Jozef Vajda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Jana Hubinská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie (2005)
Przeboje i oldboje (2013)
Južná pošta (1987)
Dušan Tarageľ
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Igor Hrabinský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maroško (1968) (film telewizyjny)
Prázdniny u starej mamy (1976) (film telewizyjny)
Smrť sa volá Engelchen (1960) (film telewizyjny)
Emil Horváth ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na kometě (1970)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Branislav Matuščin
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Všetko za národ (2011) (nagranie teatralne)
Zuzka Turanová (1995) (film telewizyjny)
A ešte dve frašky... (1998) (film telewizyjny)
Marián Zednikovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Judita Vargová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Maškaráda (1981) (film telewizyjny)
Filip Petrovič
Najlepsze filmy:
Na konci hry (2002) (film telewizyjny)
Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas (1997) (film telewizyjny)
Mučivé tajomstvo (1999) (film telewizyjny)
Naďa Uličná
Najlepsze filmy:
Čajová šálka lásky (2000) (film telewizyjny)
Mučivé tajomstvo (1999) (film telewizyjny)
Slečna Dušehojivá (2000) (film telewizyjny)
Anikó Vargová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Baščovanský a zať (1994) (film telewizyjny)
Niech stanie się światłość (2019)
Za mestskými múrmi: Obeť (2000) (film telewizyjny)
Peter Bzdúch
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Eva Landlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Článok na prvú stranu (1978) (film telewizyjny)
Lucia Lužinská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Chaos (2000) (film telewizyjny)
Okamih pravdy (2000) (film telewizyjny)
Knieža (1998) (film telewizyjny)
Mária Kaliňáková-Dacejová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mučivé tajomstvo (1999) (film telewizyjny)
Svetozár Štúr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pomocník (1981)
Mučivé tajomstvo (1999) (film telewizyjny)
Ria Paldiová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Izrafel (1978) (film telewizyjny)
Tma (1969) (film telewizyjny)
Dvaja muži pod posteľou (1994) (film telewizyjny)
Milada Rajzíková
Najlepsze filmy:
Variácie slávy (1991) (film telewizyjny)
Stávka s čertom (1987) (film telewizyjny)
Štúrovci (1991) (serial)
Judita Bilá
Najlepsze filmy:
Mučivé tajomstvo (1999) (film telewizyjny)