Obsada
Alexandra Rapaport
Szwecja
Najlepsze seriale:
Springfloden (2016) (serial)
Świąteczna burza (2022) (serial)
The Team (2015) (serial)
Katarina Ewerlöf
Szwecja
Najlepsze seriale:
Beck (1997) (serial)
Black Widows (2016) (serial)
Helena af Sandeberg
Szwecja
Najlepsze seriale:
Ruchome piaski (2019) (serial)
Bertil Norström
Szwecja
Najlepsze seriale:
Ärliga blå ögon (1977) (serial)
Emil i Lönneberga (1974) (serial)
Gerhard Hoberstorfer
Liberia
Najlepsze seriale:
Torka aldrig tårar utan handskar (2012) (serial)
Jordskott (2015) (serial)
Modus (2015) (serial)
Mikael Persbrandt
Szwecja
Najlepsze seriale:
Królestwo (1994) (serial)
Sex Education (2019) (serial)
Fundacja (2021) (serial)
Jesper Malm
Szwecja
Najlepsze seriale:
Świadek (2014) (serial)
Lilyhammer (2012) (serial)
Wisting (2019) (serial)
Eva Röse
Szwecja
Najlepsze seriale:
Äkta människor (2012) (serial)
Odwet oceanu (2023) (serial)
Per Mattsson
Szwecja
Ann Petrén
Szwecja
Najlepsze seriale:
Most nad Sundem (2011) (serial)
Rodzina plus (2017) (serial)
Graven (2004) (serial)
Reuben Sallmander
Szwecja
Najlepsze seriale:
Most nad Sundem (2011) (serial)
Millennium (2010) (serial)
Ruchome piaski (2019) (serial)
Gloria Tapia
Najlepsze seriale:
Rodzina plus (2017) (serial)
Książęta (2021) (serial)
Innan vi dör (2017) (serial)
Peter Gardiner
Szwecja
Najlepsze seriale:
Co kryje prawda (2018) (serial)
Annika Bengtzon (2012) (serial)
Lis Nilheim
Szwecja
Najlepsze seriale:
Madicken (1979) (serial)
Ewa Carlsson
Szwecja
Najlepsze seriale:
Alla vi barn i Bullerbyn (1987) (serial)
Beck (1997) (serial)
Anna Sise
Najlepsze seriale:
Innan vi dör (2017) (serial)
Äkta människor (2012) (serial)
Bäckström (2020) (serial)
Iwa Boman
Szwecja
Najlepsze seriale:
Jordskott (2015) (serial)
Cienki lód (2020) (serial)
Sten Elfström
Szwecja
Najlepsze seriale:
Morden (2009) (serial)
Wallander (2005) (serial)
Äkta människor (2012) (serial)
Thomas Roos
Szwecja
Najlepsze seriale:
Beck (1997) (serial)
Sthlm Rekviem (2018) (serial)
Mi Ridell
Szwecja