Obsada
Rosemarie Fendel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Agguato sul grande fiume (1964)
Fontane Effi Briest (1974)
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial)
Johanna-Christine Gehlen
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Walter Kreye
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Maximum Speed - Renn' um dein Leben! (2002) (film telewizyjny)
Cecilia Kunz
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Liebe pur (2000) (film telewizyjny)
Frauen, die Prosecco trinken (2001) (film telewizyjny)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Frank Muth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Rosamunde Pilcher (1993) (serial)
Steffen Münster
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Nachtgestalten (1999)
Obcy we mnie (2008)
Bungalow (2002)
Christine Neubauer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Sotto il cielo di Roma (2010) (film telewizyjny)
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Gottes mächtige Dienerin (2011) (film telewizyjny)
Christina Plate
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Afrika ruft nach dir (2012) (film telewizyjny)
Aus Liebe zu Dir (2012) (film telewizyjny)
Stefan Reck
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Mikola a Mikolko (1988)
Tina Ruland
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Manta, Manta (1991)
Das Zauberbuch (1996)
Das Total verrückte Wochenende (2009) (film telewizyjny)
Axel Scholtz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die weiße Rose (1982)
Das schreckliche Mädchen (1990)
Au revoir Monsieur Grock (1950)
Olivia Silhavy
Austria
Najlepsze filmy:
Złota dama (2015)
Meine fremde Freundin (2017) (film telewizyjny)
Kampf der Tiger (1988) (film telewizyjny)
Ingeborg Westphal
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Das Leben ist eine Baustelle. (1997)
Kammerflimmern (2004)
Cząstki elementarne (2006)
Daniela Ziegler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Echte Kerle (1996)
Verführung: Die grausame Frau (1985)
Das Kind (2012)
Petra Marie Cammin
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Most szpiegów (2015)
Wochenendrebellen (2023)
Der Seerosenteich (2002) (film telewizyjny)
Herman van Ulzen
Holandia
Najlepsze filmy:
Lea (1996)
Przyjaciel od serca (2017)
Dziś jestem blondynką (2013)
Fiona Molloy
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Klaus Bräuer
Najlepsze filmy:
Das Wilde Leben (2007)
Lichter (2003)
Sind denn alle Männer Schweine? (2010) (film telewizyjny)
Dietmar Wunder
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Millennium-Katastrophe - Computer-Crash 2000 (1999) (film telewizyjny)
Baltic Storm (2003)
Frauen, die Prosecco trinken (2001) (film telewizyjny)
Alana Bock
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)