One Piece
Obsada
Shigeru Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kei'ichi Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kōhei Fukuhara
Japonia
Kinryū Arimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Chikao Ohtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Yūsei Oda
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Charlotte (2015) (serial)
Dragon Ball Super (2015) (serial)
Takashi Nagasako
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Nana Mizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Hiroya Ishimaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Keiko Han
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
天田益男
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Hiroko Emori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Hiroshi Iwasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Tarô Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Daisuke Kishio
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Masakazu Morita
Japonia
Najlepsze seriale:
Kuroko no basket (2012) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
折笠愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Toshiyuki Morikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Bin Shimada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Masaya Takatsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Grappler Baki: Saidai Tournament Hen (2001) (serial)
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)