Obsada
Byeong-heon Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Geugeotmani nae sesang (2018)
Gwanghae, wangyidoen namja (2012)
Eun-joo Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Braterstwo broni (2004)
Yeonae soseol (2002)
Juhong geulshi (2004)
Min Namgung
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
My Dearest (2023) (serial)
Biyeolhan geori (2006)
Cheonwonjjari Byeonhosa (2022) (serial)
Soo-hyeon Hong
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gongjooeui namja (2011) (serial)
Yeonghwaneun yeonghwada (2008)
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (serial)
Ghab-soo Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
60il, jijeongsaengjonja (2019) (serial)
Akmareul boattda (2010)
Beom-soo Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Ailiseu (2009) (serial)
Byooti insaideu (2015)
Seulpeumboda deo seulpeun iyagi (2009)
Seog-won Jang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Beonjijeompeureul hada (2001)
Peiseu (2004)
Ju-bong Gi
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gongdong gyeongbi guyeok JSA (2000)
Pan Zemsta (2002)
Jumeogi unda (2005)
Mi-sun Jeon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Wedingdeureseu (2010)
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Babo (2008)
Jeong-hak Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Teonneol (2017) (serial)
Ohjik geudaeman (2011)
Don-ki Woo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Horobicheuleul wihayeo (2006)
Sinsegye (2013)
Sikkaek (2007)
Min-jae Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Yeopgijeogin geunyeo (2001)
Byooti insaideu (2015)
Arangsaddojeon (2012) (serial)
Ji-hye Oh
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Palwolui keuriseumaseu (1998)
Namyeong-dong 1985 (2012)
Ddongpari (2008)
Joon Go
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sseoni (2011)
Geu hae yeoreum (2006)
Gwasok seukaendeul (2008)
Jeong-yeong Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sigeuneol (2016) (serial)
Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna (2003)
Nangmandagteo Kimsaboo (2016) (serial)
Jae-cheol Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Huayu (2002)
Sseshibong (2015)
Keunalui bonwigi (2016)