Reżyseria:
Martin HubaZdjęcia:
Dodo ŠimončičMuzyka:
Peter MankoveckýObsada:
Peter Mankovecký, Ady Hajdu, Karol Spišák, Gabriela Dzuríková, Sinisa Bosancic, Peter Šimun, Tibor Bogdan, Peter Tabaček, Matej Landl, Elena Podzámska, Marek Majeský, Rudolf Karpeľ, Eduard Fertáľ (więcej)Obsada
Peter Mankovecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zurvalec (1993) (film telewizyjny)
Štúrovci (1991) (serial)
Tajomstvá pod viečkami (1990) (film telewizyjny)
Ady Hajdu
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Karol Spišák
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Gdy skończy się ta noc (1965)
Kľúče od mesta (1983) (film telewizyjny)
Gabriela Dzuríková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tančiareň (2013) (nagranie teatralne)
Eva Nová (2015)
Ženský zákon (2009) (nagranie teatralne)
Sinisa Bosancic
Najlepsze filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (film telewizyjny)
Peter Šimun
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Ženské oddelenie (1991) (film telewizyjny)
Inwalida (2023)
Tibor Bogdan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Peter Tabaček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (film telewizyjny)
Normálny cvok (1996) (film telewizyjny)
Matej Landl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Elena Podzámska
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jozef Mak (1996) (nagranie teatralne)
Colette (2013)
Sojky v hlave (1983)
Marek Majeský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (film telewizyjny)
Kandidát (2013)
Amnestie (2019)
Rudolf Karpeľ
Najlepsze filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (film telewizyjny)
Eduard Fertáľ
Najlepsze filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (film telewizyjny)
Silvia Šuvadová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kola (1996)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (film telewizyjny)
Richard Raiman
Najlepsze filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (film telewizyjny)
Martin Michalica
Najlepsze filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (film telewizyjny)
Michal Spišák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nedodržaný sľub (2009)
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (film telewizyjny)
O živé vodě (1987) (film telewizyjny)
Jaroslav Mottl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nauczycielka (2016)
Nedodržaný sľub (2009)
Porwanie (2017)
Marián Čerba
Najlepsze filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (film telewizyjny)
Čertovo vrece (1988) (film telewizyjny)
Smutný valčík (1996) (film telewizyjny)
Jiří Valiska
Najlepsze filmy:
Slepý Geronimo a jeho brat (1993) (film telewizyjny)