Reżyseria:
Urs EggerZdjęcia:
Martin KukulaObsada:
Tobias Moretti, Veronica Ferres, Maximilian Schell, Matthew Marsh, Bjørn Floberg, Bibi Andersson, John Wood, Michael Byrne, Werner Prinz (więcej)Obsada
Tobias Moretti
Austria
Najlepsze filmy:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (serial)
Dem Mörder verfallen - Eine Frau in Gefahr (1999) (film telewizyjny)
Das ewige Lied (1997) (film telewizyjny)
Veronica Ferres
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Les Misérables (2000) (serial)
Neger, Neger, Schornsteinfeger (2006) (film telewizyjny)
Das Wunder von Berlin (2008) (film telewizyjny)
Maximilian Schell
Austria
Najlepsze filmy:
Wyrok w Norymberdze (1961)
The Reluctant Saint (1962)
O jeden most za daleko (1977)
Matthew Marsh
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Endeavour (2012) (serial)
Tetris (2023)
Mountains of the Moon (1990)
Bjørn Floberg
Norwegia
Najlepsze filmy:
Kingsman: Tajne służby (2014)
Historie kuchenne (2003)
Shackleton (2002) (film telewizyjny)
Bibi Andersson
Szwecja
Najlepsze filmy:
Sceny z życia małżeńskiego (1973)
Siódma pieczęć (1957)
Tam, gdzie rosną poziomki (1957)
John Wood
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Lady Jane (1986)
Obywatel X (1995) (film telewizyjny)
Czekolada (2000)
Michael Byrne
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Indiana Jones i ostatnia krucjata (1989)
Braveheart - Waleczne serce (1995)
Hornblower: The Even Chance (1998) (film telewizyjny)
Werner Prinz
Austria
Najlepsze filmy:
Schwabenkinder (2003) (film telewizyjny)
Das jüngste Gericht (2008) (film telewizyjny)
L'uomo della Mancha (1972)
Ingar Sigvardsdotter
Szwecja
Mats Långbacka
Finlandia
Najlepsze filmy:
Paha maa (2005)
Muumit Rivieralla (2014)
Hamilton (1998)
Peter Andersson
Szwecja
Najlepsze filmy:
Millennium (2010) (serial)
Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet (2009)
Kautokeino-opprøret (2007)
Per Morberg
Szwecja
Najlepsze filmy:
Jak w niebie (2004)
Clark (2022) (serial)
Obce niebo (2015)
Stina Ekblad
Finlandia
Najlepsze filmy:
Fanny i Aleksander (1982)
Wiarołomni (2000)
Det enda rationella (2009)
Krister Henriksson
Szwecja
Najlepsze filmy:
Upadek (2013) (serial)
Wiarołomni (2000)
Sanna ögonblick (1998)
Cecilia Nilsson
Szwecja
Najlepsze filmy:
Den bästa sommaren (2000)
Kim Novak badade aldrig i Genesarets sjö (2005)
Simon och ekarna (2011)
Tuva Novotny
Szwecja
Najlepsze filmy:
Królestwo (1994) (serial)
Tic Tac (1997)
Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem (2017)
Brigitte Antonius
Austria
Najlepsze filmy:
Komm, süßer Tod (2000)
Uprising (2001) (film telewizyjny)
Malina (1991)
Alexander Wächter
Austria
Najlepsze filmy:
Die Säge des Todes (1981)
Wenn der Vater mit dem Sohne (2005) (film telewizyjny)
Leif Andrée
Szwecja
Najlepsze filmy:
Äideistä parhain (2005)
Historie kuchenne (2003)
Viimeinen sopimus (1998)