Obsada
Da-eun Shin
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (serial)
Jin-woo Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Inhyeonwanghooui namja (2012) (serial)
Rimembeo (2015) (serial)
Naegen neomoo sarangseureowoon geunyeo (2014) (serial)
Mi-sun Jeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Pasukkun (2017) (serial)
Gureumi geurin dalbit (2016) (serial)
Hye-jin Shim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (serial)
Milhwe (2014) (serial)
Goong (2006) (serial)
No-min Jeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (serial)
Gaksital (2012) (serial)
Segajisaek pantaji - banjieui yeowang (2017) (serial)
Eun-woo Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Chuno (2010) (serial)
Myung-ryul Nam
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Misaeng (2014) (serial)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (serial)
Yeong-ok Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Kgotboda namja (2009) (serial)
Gongbooeui sin (2010) (serial)
In-woo Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Annyeong nae sojeonghan saram (2016) (serial)
Keopi hawooseu (2010) (serial)
Elijah Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ssam maiwei (2017) (serial)
Miseu hammurabi (2018) (serial)
Hwanghuui pumgyeok (2018) (serial)
Chun-shik Moon
Korea Południowa
Kwang-hyun Kim
Korea Południowa
Han-seo Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (serial)
Ssam maiwei (2017) (serial)
Choigoeui hanbang (2017) (serial)
Hye-sook Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Deurim hai (2011) (serial)
Hieoro (2009) (serial)
Minyeo gongsimi (2016) (serial)
Bong-hak Maeng
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Madeo (2018) (serial)
Daejanggeum (2003) (serial)
Sigeuneol (2016) (serial)
Choi Dae-hoon
Najlepsze seriale:
Sarangeui bulsichak (2019) (serial)
Gwimul (2021) (serial)
Agui Kkot (2020) (serial)