Last Exile
Scenariusz:
Atsuhiro TomiokaZdjęcia:
Takashi HoriuchiMuzyka:
Hitomi KuroishiObsada:
Mayumi Asano, Chiwa Saito, Anna Shiraki, Toshiyuki Morikawa, Natsuko Kuwatani, Junko Noda, 半場友恵, Shin'ichirō Miki, Wakana Yamazaki, Eri Kitamura, Hozumi Gôda, Naoki Makishima, Masaki Aizawa (więcej)Opisy(1)
Everyone is finally regrouped aboard the Sylvana, but uncertainty and mysteries envelop the crew. (Prime Video)
Obsada
Mayumi Asano
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Chiwa Saito
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Anna Shiraki
Japonia
Najlepsze seriale:
Last Exile (2003) (serial)
Toshiyuki Morikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Natsuko Kuwatani
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
半場友恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Wakana Yamazaki
Japonia
Eri Kitamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Hozumi Gôda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Naoki Makishima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Masaki Aizawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Hiroshi Naka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Shigenori Sōya
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yasuhiko Tokuyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kōichi Kitamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Kiyoyuki Yanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Unshō Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)