Last Exile
Scenariusz:
Atsuhiro TomiokaZdjęcia:
Takashi HoriuchiMuzyka:
Hitomi KuroishiObsada:
Mayumi Asano, Chiwa Saito, Yumi Sudo, Anna Shiraki, Toshiyuki Morikawa, Natsuko Kuwatani, Michiko Neya, Junko Noda, 半場友恵, Shin'ichirō Miki, Wakana Yamazaki, Eri Kitamura, Hozumi Gôda (więcej)Opisy(1)
Sophia begins her reign as Empress, but difficulties arise when Alex shows up! (Prime Video)
Obsada
Mayumi Asano
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Chiwa Saito
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yumi Sudo
Japonia
Najlepsze seriale:
Mononoke (2007) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Anna Shiraki
Japonia
Najlepsze seriale:
Last Exile (2003) (serial)
Toshiyuki Morikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Natsuko Kuwatani
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Monster (2004) (serial)
半場友恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Wakana Yamazaki
Japonia
Eri Kitamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Hozumi Gôda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Naoki Makishima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Masaki Aizawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Shigenori Sōya
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yōsuke Akimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Yasuhiko Tokuyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Seiko Tomoe
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Gintama (2006) (serial)