Reżyseria:
Arthur HillerScenariusz:
Janet KovalcikZdjęcia:
Victor J. KemperMuzyka:
Henry ManciniObsada:
Beau Bridges, Stockard Channing, Robert Sean Leonard, Mary Stuart Masterson, Cybill Shepherd, Ron Silver, Don Francks, Donna Vivino, Chris Wiggins (więcej)Opisy(1)
When three very different couples plan a school pageant, they don't plan on becoming best friends. It couldn't have happened at a better time, though, as they help each other face a series of crises, including resentful children, legal troubles and one husband's (Bridges) fantasies about another's wife (Shepherd)! (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Beau Bridges
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Into the West (2005) (serial)
Stargate: Continuum (2008)
The Incident (1967)
Stockard Channing
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Dym (1995)
Hitler: Narodziny zła (2003) (film telewizyjny)
Grease (1978)
Robert Sean Leonard
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Stowarzyszenie Umarłych Poetów (1989)
Dzieci Swinga (1993)
Wiele hałasu o nic (1993)
Mary Stuart Masterson
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
W rękach Boga (2004) (film telewizyjny)
Smażone zielone pomidory (1991)
Benny i Joon (1993)
Cybill Shepherd
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Last Picture Show (1971)
The Long Hot Summer (1985) (film telewizyjny)
Taksówkarz (1976)
Ron Silver
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Silkwood (1983)
A Woman of Independent Means (1995) (serial)
Ali (2001)
Don Francks
Kanada
Najlepsze filmy:
Tęcza Finiana (1968)
McCabe i pani Miller (1971)
Heavy Metal (1981)
Donna Vivino
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Zwykli ludzie (2004)
My Sassy Girl (2008)
Married to It (1991)
Chris Wiggins
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Care Bears Movie II: A New Generation (1986)
King of the Grizzlies (1970)
Morderstwo na zlecenie (1979)
Paul Gross
Kanada
Najlepsze filmy:
Chasing Rainbows (1988) (serial)
Whale Music (1994)
Świat według Barneya (2010)
Shawn Ashmore
Kanada
Najlepsze filmy:
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (2014)
X-Men 2 (2003)
X-Men (2000)
Aaron Ashmore
Kanada
Najlepsze filmy:
Treed Murray (2001)
The Safety of Objects (2001)
Palo Alto, CA (2007)
Michael A. Miranda
Najlepsze filmy:
Rebound: The Legend of Earl 'The Goat' Manigault (1996) (film telewizyjny)
Gotti (1996) (film telewizyjny)
Bonanno: A Godfather's Story (1999) (film telewizyjny)
Gregory Jbara
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Oppenheimer (2023)
Twój na zawsze (2010)
Sen nocy letniej (1999)
Larry A. McLean
Najlepsze filmy:
Body Parts (1991)
Married to It (1991)
In the Eyes of a Stranger (1992) (film telewizyjny)
Gerry Bamman
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Kevin sam w domu (1990)
Murder in the Heartland (1993) (film telewizyjny)
Lorenzo's Oil (1992)
Philip Akin
Jamajka
Najlepsze filmy:
Shake Hands with the Devil (2007)
Liar, Liar (1993) (film telewizyjny)
The Judge (2001) (film telewizyjny)
David L. King
Najlepsze filmy:
Rycerz Pierwszej Damy (1994)
Panther (1995)
Moving (1988)
George Sperdakos
Kanada
Najlepsze filmy:
Adwokat diabła (1997)
Columbo (1971) (serial)
Wojenny kochanek (1962)
Louis Di Bianco
Najlepsze filmy:
Two of Us (2000) (film telewizyjny)
Wpływ księżyca (1987)
Gotti (1996) (film telewizyjny)