Gunparade March: Arata naru kógunka
Sajonara o iu tabi: Gun Parade March (E12)
(odcinek)- Sayonara o Iu Tabi ni: Gun Parade March (więcej)
Scenariusz:
Seishi MinakamiZdjęcia:
Yoshio ÔkôchiMuzyka:
Kenji KawaiObsada:
Akira Ishida, Akemi Okamura, Emi Shinohara, 吉田真弓, Junko Noda, 半場友恵, Hideyuki Umezu, Akio Suyama, Chiaki Maeda, Shōto Kashii, Naomi Shindō, Yuka Inokuchi, Toshiharu Sakurai, Kei'ichi Sonobe (więcej)Obsada
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Akemi Okamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Emi Shinohara
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
吉田真弓
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
The Good Doctor (2017) (serial)
Człowiek z wysokiego zamku (2015) (serial)
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Monster (2004) (serial)
半場友恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hideyuki Umezu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Akio Suyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Chiaki Maeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Meitantei Conan (1996) (serial)
Shōto Kashii
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Naomi Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Yuka Inokuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Džúni kokuki (2002) (serial)
R.O.D: The TV (2003) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Toshiharu Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kei'ichi Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hiroya Ishimaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Miki Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Lucky Star (2007) (serial)
Bišódžo senši Sailor Moon (1992) (serial)
Shuffle! (2005) (serial)
香川葉月
Japonia
Najlepsze seriale:
Čikjú šódžo Arjuna (2001) (serial)
Noriko Uemura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mononoke (2007) (serial)