Reżyseria:
Igor CielScenariusz:
Vladimír MackoZdjęcia:
Marián MinárikMuzyka:
Jaromír DlouhýObsada:
Eva Matejková, Štefan Kožka, Ľudovít Greššo, Mária Markovičová, Adela Gáborová, František Desset, Jozef Husár, Anton Korenči, Jozef Šimonovič st., Rudolf Kraus, František Javorský (więcej)Obsada
Eva Matejková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Svědek umírajícího času (1990)
Štefan Kožka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Ľudovít Greššo
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Mária Markovičová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Ženský zákon (1967) (film telewizyjny)
Adela Gáborová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Straty a nálezy (1974) (serial)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
František Desset
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jozef Husár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Anton Korenči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Jozef Šimonovič st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Miedziana wieża (1970)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Rudolf Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Svědek umírajícího času (1990)
Zypa Cupak (1976) (film telewizyjny)
František Javorský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vláčik do stanice víťazstvo (1985) (film telewizyjny)
Národný hriešnik (1994) (film telewizyjny)
Vladimír Kostovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Štyridsaťštyri (1957)
Anton Živčic
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši synovia (1975) (serial)
Gendúrovci (1994) (film telewizyjny)
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Vladimír Bartoň
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Tomáš Raček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Skrytý prameň (1973)
Andrej Rimko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (film telewizyjny)
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Volná noha (1989)