Obsada
Viliam Záborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Leopold Haverl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Vladimír Durdík ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Eva Kristínová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Polnočná omša (1962)
Štyridsaťštyri (1957)
Michal Dočolomanský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Patrick Barlow
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Zakochany Szekspir (1998)
Dziennik Bridget Jones (2001)
Notting Hill (1999)
Eva Krížiková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Peter Kočiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Zátopek (2021)
Volha (2023) (serial)
Anton Korenči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Viera Hladká
Najlepsze filmy:
Maroško (1968) (film telewizyjny)
Prázdniny u starej mamy (1976) (film telewizyjny)
S Rozárkou (1970) (film telewizyjny)
Eva Večerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
František Desset
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Viera Strnisková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Adela Gáborová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Straty a nálezy (1974) (serial)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Otto Weiter
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gábor Vlkolinský (1978) (film telewizyjny)
Elo Romančík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Mária Hájková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Štyridsaťštyri (1957)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Eduard Bindas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Magda Paveleková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Vilma Jamnická
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Kubo (1965) (film telewizyjny)