Reżyseria:
Jiří SvobodaScenariusz:
Milena MathausováZdjęcia:
Alois NožičkaMuzyka:
Jozef RevalloObsada:
Lukáš Vaculík, Václav Mareš, Svatopluk Skopal, Zora Ulla Keslerová, Lenka Skopalová, Jan Schmid, Jana Synková, Jan Přeučil, Rostislav Kuba, Karel Hlušička, Hana Gregorová, Jiří Kalužný, Jan Pohan (więcej)Obsada
Lukáš Vaculík
Czechosłowacja
Václav Mareš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Svatopluk Skopal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Zora Ulla Keslerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skalpel, proszę! (1985)
Fešák Hubert (1984)
Zimowa pani (1985)
Lenka Skopalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ptákovina (2009) (nagranie teatralne)
Jan Schmid
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Koniec proboszcza (1968)
Requiem pro panenku (1991)
Jana Synková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Saturnin (1994)
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Rostislav Kuba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Karel Hlušička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Hana Gregorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Jiří Kalužný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Po rozvodu (1981) (film telewizyjny)
Vítr v kapse (1982)
Této noci v tomto vlaku (1984) (film telewizyjny)
Jan Pohan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Josef Fousek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívka s mušlí (1980)
Švédská zápalka (1982) (film telewizyjny)
Koncert na konci léta (1979)
Pavla Maršálková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Věra Vlčková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Zuzana Fišárková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romeo, Julie a tma (1959)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Morgiana (1972)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Miroslav Chorvát
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Leť, ptáku, leť! (1978)
Kobieta robinson (1974)
Slečna Golem (1972)
Karolína Pevná
Najlepsze filmy:
Této noci v tomto vlaku (1984) (film telewizyjny)
Jak se rozloučit s Odettkou (1984) (film telewizyjny)