Reżyseria:
Ľuba Vančová-VeleckáScenariusz:
Ľuba Vančová-VeleckáZdjęcia:
Jan MalířMuzyka:
Jiří StivínObsada:
Marta Vančurová, Jiří Schmitzer, Jozef Adamovič, Miluše Šplechtová, František Výrostko, Jana Wagnerová, Mikuláš Onufrák, Štefan Figura, Ivan Giač, Rudolf Kraus, František Desset, Dušan Lenci (więcej)Obsada
Marta Vančurová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Jiří Schmitzer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Święto przebiśniegu (1983)
Jozef Adamovič
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Miluše Šplechtová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
František Výrostko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvoch pánov (1991) (film telewizyjny)
Gendúrovci (1994) (film telewizyjny)
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Jana Wagnerová
Najlepsze filmy:
Biela voči oblohe (1986) (film telewizyjny)
Prstienky z kukučiny (1989) (film telewizyjny)
Celý deň obchádzam panelák (1990) (film telewizyjny)
Mikuláš Onufrák
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Očovské pastorále (1973)
Zbožňovaná (1980) (film telewizyjny)
Vláčik do stanice víťazstvo (1985) (film telewizyjny)
Štefan Figura
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Ivan Giač
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Rudolf Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Svědek umírajícího času (1990)
Zypa Cupak (1976) (film telewizyjny)
František Desset
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Dušan Lenci
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Michal Monček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Rudolf Velický
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Štyridsaťštyri (1957)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (film telewizyjny)
Zuzana Fišárková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romeo, Julie a tma (1959)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Morgiana (1972)
Erika Ozsda
Najlepsze filmy:
Adj király katonát! (1983)
Zimmer Feri (1998)
Prstienky z kukučiny (1989) (film telewizyjny)
Vladimír Kratina
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Metanol (2018) (film telewizyjny)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Anton Šulík st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zabić Sekala (1998)
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Ján Gubala
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Jiřina Jelenská
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Pozor, vizita! (1981)
Dobří holubi se vracejí (1988)