Odcinki(12)
-
Złoty pociąg (S30E01)
-
Mocne uderzenie (S30E02)
-
Wysokie obcasy (S30E03)
-
Heca koło pieca (S30E04)
-
Lalka (S30E05)
-
Poza zasięgiem (S30E06)
-
Okruchy pamięci (S30E07)
-
Recital (S30E08)
-
Kocidło (S30E09)
-
Tłusty czwartek (S30E10)
-
Śledzik (S30E11)
-
Allegretto (S30E12)
Obsada
Andrzej Grabowski
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Dwa światy (1995) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Marzena Kipiel-Sztuka
Polska
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Barbara Mularczyk
Polska
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Anna Ilczuk
Polska
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Szadź (2020) (serial)
Pewnego razu na krajowej jedynce (2022) (serial)
Bartosz Żukowski
Polska
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Renata Pałys
Polska
Najlepsze seriale:
Rodzinka.pl (2011) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Dariusz Gnatowski
Polska
Najlepsze seriale:
13 posterunek (1997) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Lech Dyblik
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Dwa światy (1995) (serial)
Wielka woda (2022) (serial)
Andrzej Gałła
Polska
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Magiczne drzewo (2003) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Joanna Kurowska
Polska
Najlepsze seriale:
13 posterunek (1997) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Zofia Czerwińska
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
13 posterunek (1997) (serial)
Przygody psa Cywila (1970) (serial)
Marek Pyś
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
1670 (2023) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Henryk Gołębiewski
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
13 posterunek (1997) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Krzysztof Dracz
Polska
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
Rodzinka.pl (2011) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Beata Rakowska
Polska
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Włatcy móch (2006) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Paweł Okoński
Polska
Najlepsze seriale:
Skazana (2021) (serial)
Rodzinka.pl (2011) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Jan Jankowski
Polska
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
Czas honoru (2008) (serial)
Dekalog (1989) (serial)
Sylwia Gliwa
Polska
Najlepsze seriale:
Rodzinka.pl (2011) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Gala Kowal
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Jerzy Mularczyk
Polska
Najlepsze seriale:
Rodzinka.pl (2011) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)