Reżyseria:
Anthony PageScenariusz:
Robert J. AvrechZdjęcia:
Paul LohmannMuzyka:
Mark SnowObsada:
Raquel Welch, Christa Denton, Ronny Cox, Frances Lee McCain, Mickey Jones, Holly Fields, Ernie Lively, Peter Van Norden, Robin Gammell, John Furlong, Noni White, Madison Mason, Helen Page Camp (więcej)Obsada
Raquel Welch
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Christa Denton
Najlepsze filmy:
Płonące łóżko (1984) (film telewizyjny)
Micki + Maude (1984)
The Gate (1987)
Ronny Cox
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Gliniarz z Beverly Hills (1984)
Pamięć absolutna (1990)
Rebound: The Legend of Earl 'The Goat' Manigault (1996) (film telewizyjny)
Frances Lee McCain
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Powrót do przyszłości (1985)
Stań przy mnie (1986)
Krzyk (1996)
Mickey Jones
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Blizny przeszłości (1996)
Pamięć absolutna (1990)
V: The Final Battle (1984) (serial)
Holly Fields
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Rebel Highway (1994) (serial)
Wishmaster 2: Evil Never Dies (1999)
Communion (1989)
Ernie Lively
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Trzynaste piętro (1999)
The Man in the Moon (1991)
Dark Skies (1996) (serial)
Peter Van Norden
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta? (1991)
The Accused (1988)
Dark Skies (1996) (serial)
Robin Gammell
Kanada
Najlepsze filmy:
Kontakt (1997)
The Blue and the Gray (1982) (serial)
Everybody's Baby: The Rescue of Jessica McClure (1989) (film telewizyjny)
John Furlong
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Wszyscy ludzie prezydenta (1976)
Strona tytułowa (1974)
The Gumball Rally (1976)
Noni White
Najlepsze filmy:
The Prize Winner of Defiance, Ohio (2005)
Msza (1984)
The Man Who Loved Women (1983)
Madison Mason
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Amish Grace (2010) (film telewizyjny)
Nazajutrz (1983) (film telewizyjny)
Transformers (2007)
Helen Page Camp
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Telefon (1977)
Best Friends (1982)
Get to Know Your Rabbit (1972)
Laurence Haddon
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
If Tomorrow Comes (1986) (serial)
Columbo (1971) (serial)
The Winds of War (1983) (serial)
Jeremy Applegate
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Śmiertelne zauroczenie (1988)
Telemaniak (1996)
Peter Palmer
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Edward Nożycoręki (1990)
Deep Space (1988)
B.L. Stryker (1989) (serial)
Jean Sincere
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Mała nocna muzyka (1977)
Roksana (1987)
Harold Pruett
Najlepsze filmy:
Sybil (1976) (film telewizyjny)
Mamma Lucia (1988) (serial)
I Know My First Name Is Steven (1989) (film telewizyjny)
Linda Hoy
Najlepsze filmy:
The Cartier Affair (1984) (film telewizyjny)
True Crime (1999)
Soul Man (1986)
Julie Hayek
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Komando (1985)
The Banker (1989)