Reżyseria:
Dzhanik FayzievScenariusz:
Dzhanik FayzievZdjęcia:
Andrey ZhegalovObsada:
Ольга Красько, Egor Beroev, Vladimir Ilyin, Viktor Bychkov, Yuriy Gosha Kutsenko, Daniel Olbrychski, Viktor Verzhbitskiy, Aleksey Guskov (więcej)Obsada
Ольга Красько
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Papa (2004)
Egor Beroev
Związek Radziecki
Vladimir Ilyin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Idiot (2003) (serial)
Doktor Živago (2005) (serial)
Spaleni słońcem (1994)
Viktor Bychkov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Kukuška (2002)
Osobliwości narodowego wędkarstwa (1998)
Yuriy Gosha Kutsenko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Moj pareň - Angel (2012)
Mamy (2012)
Daniel Olbrychski
Polska
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ziemia obiecana (1974)
Potop (1974)
Viktor Verzhbitskiy
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Admiral (2009) (serial)
12 (2007)
Aleksey Guskov
Polska
Najlepsze filmy:
Koncert (2009)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (serial)
4 Tage im Mai (2011)
Sergey Gazarov
Związek Radziecki
Raicho Vasilev
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Champion 2 (2006)
John Wick 4 (2023)
Tureckij gambit (2005)
Anatoliy Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Los człowieka (1959)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Osvobožděnije 3: Napravlenije glavnogo udara (1971)
Aleksandr Baluev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Specnaz (2002) (serial)
Geroj (2016)
Marat Basharov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Spaleni słońcem (1994)
Geroj (2016)
Aleksandr Oleshko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Mamy (2012)
Vozvraščenie mušketěrov, ili Sokrovišča kardinala Mazarini (2009)
Tureckij gambit (2005)
Andrey Krasko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Doktor Živago (2005) (serial)
Osobliwości narodowego wędkarstwa (1998)
Niki Iliev
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Tureckij gambit (2005)
The Foreigner (2012)
Soraya (2003) (film telewizyjny)
Andrey Rudenskiy
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Admiral (2009) (serial)
Tureckij gambit (2005)
Volkodav: Ostatni z rodu Szarych Psów (2006)
Dmitriy Pevtsov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Děň vyborov (2007)
Žmurki (2005)
O ljubvi (2017)
Aleksandr Lykov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Tri muškeťora (2013)
9 kompania (2005)
Stanislav Duzhnikov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
DMB (2000)
Tureckij gambit (2005)
Sčastě - eto... (2015)