Reżyseria:
Stanislav PárnickýScenariusz:
Karol HorákZdjęcia:
Stanislav SzomolányiMuzyka:
Svetozár ŠtúrObsada:
Milena Dvorská, Jiří Bartoška, Július Vašek, Hana Gregorová, Eva Matejková, Andrej Hryc, Ľubomír Paulovič, Ján Bzdúch, Mária Markovičová, Sonja Korenčiová-Poloniová, Tatiana Kulíšková (więcej)Obsada
Milena Dvorská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Był sobie król (1954)
Jiří Bartoška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Július Vašek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Hana Gregorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Eva Matejková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Svědek umírajícího času (1990)
Andrej Hryc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Ľubomír Paulovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Ján Bzdúch
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pieśń o szarym gołębiu (1961)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Prípad Barnabáš Kos (1964)
Mária Markovičová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Ženský zákon (1967) (film telewizyjny)
Sonja Korenčiová-Poloniová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Jennie Gerhardtová (1979) (film telewizyjny)
Americká tragédia (1976) (film telewizyjny)
Tatiana Kulíšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Mŕtvi učia živých (1983)
Alojz Kramár
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Jozef Dóczy
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Marián Slovák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Život bez konca (1982) (serial)
Dušan Lenci
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Ľudovít Króner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Uroczystość żałobna (1969)
Stíny horkého léta (1977)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Marián Geišberg
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kucapaca alebo Obnovenie poriadku (1989) (film telewizyjny)
Sedmero krkavců (2015)
Na konci hry (2002) (film telewizyjny)
Ivan Palúch
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Signum laudis (1980)
Štefan Kožka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Juraj Nvota
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dowód osobisty (2010)
Ružové sny (1976)
České století (2013) (serial)