Reżyseria:
Igor CielScenariusz:
Ľubo KockaZdjęcia:
Marián MinárikObsada:
Ľubomír Paulovič, Tomáš Žilinčík, Beata Znaková-Drotárová, Ľubica Očková, Štefan Mišovic, Jozef Sorok, Anton Šulík st., Elena Petrovická, Marta Sládečková, Anton Ďuriník, Ján Mildner (więcej)Obsada
Ľubomír Paulovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Tomáš Žilinčík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Beata Znaková-Drotárová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kráľovská hra (1999) (film telewizyjny)
Miliónový chlap (1987) (film telewizyjny)
Dies irae (1984) (film telewizyjny)
Ľubica Očková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Pomocník (1981)
Niewierność po słowacku (1980)
Štefan Mišovic
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jozef Sorok
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Zvony pre bosých (1965)
Anton Šulík st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zabić Sekala (1998)
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Elena Petrovická
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Pehavý Max a strašidlá (1987)
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Marta Sládečková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
A čo ja, miláčik? (1986) (film telewizyjny)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Ujo Váňa (1998) (nagranie teatralne)
Anton Ďuriník
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Naši synovia (1975) (serial)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (film telewizyjny)
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Ján Mildner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Vianoce Adama Boronču (1988) (film telewizyjny)
Jozef Kramár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Posledná bosorka (1957)
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Michal Gazdík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Sluha dvoch pánov (1991) (film telewizyjny)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Igor Galanda
Czechosłowacja
Anton Januš
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Margita Mazalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Gendúrovci (1994) (film telewizyjny)
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Mária Bálintová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Gendúrovci (1994) (film telewizyjny)
Kára plná bolesti (1985)
Ján Gubala
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Tibor Bogdan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Emil Horváth st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)