Reżyseria:
Stephan WagnerScenariusz:
Holger Karsten SchmidtZdjęcia:
Thomas BeneschMuzyka:
Irmin SchmidtObsada:
Jörg Schüttauf, Martina Gedeck, Matthias Brandt, Martin Brambach, Christian Grashof, Paula Kalenberg, Johann von Bülow, Martin Horn, Matthias Brenner (więcej)Obsada
Jörg Schüttauf
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Obrazy bez autora (2018)
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (serial)
Zgodne oświadczenie stron (2019)
Martina Gedeck
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Baader-Meinhof (2008)
Das Leben ist eine Baustelle. (1997)
Matthias Brandt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Glück (2012)
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Die Wölfe (2009) (serial)
Martin Brambach
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Odlotowy sekstet (1997)
Lektor (2008)
Christian Grashof
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Mephisto (1981)
Willenbrock (2005)
Westflug - Entführung aus Liebe (2010) (film telewizyjny)
Paula Kalenberg
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Vom Atmen unter Wasser (2008) (film telewizyjny)
Im Winter ein Jahr (2008)
Jud Süss - Film ohne Gewissen (2010)
Johann von Bülow
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Labirynt kłamstw (2014)
Frantz (2016)
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial)
Martin Horn
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Quellen des Lebens (2013)
Zamach w Wilczym Szańcu (2004) (film telewizyjny)
Das Wunder von Bern (2003)
Matthias Brenner
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Błąd systemu (2019)
Guter Junge (2008) (film telewizyjny)
Astrid Meyerfeldt
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Rammstein: Lichtspielhaus (2003) (teledysk)
Guter Junge (2008) (film telewizyjny)
Wolfsburg (2003)
Falk Rockstroh
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Sprawa Colliniego (2019)
Neger, Neger, Schornsteinfeger (2006) (film telewizyjny)
Free Rainer (2007)
Sybille Schedwill
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Księżniczka i wojownik (2000)
Der Schatz der weißen Falken (2005)
Männer wie wir (2004)
Arved Birnbaum
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Neger, Neger, Schornsteinfeger (2006) (film telewizyjny)
Die Ermittler: Nur für den Dienstgebrauch (2016) (film telewizyjny)
Rozkosze Emmy (2006)
Alexander Hörbe
Niemcy
Najlepsze filmy:
Kapitan (2017)
Nachtgestalten (1999)
Trzy (2010)
Volkmar Kleinert
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Das Große Abenteuer des Kaspar Schmeck (1981) (film telewizyjny)
Hasenherz (1987)
Hannes Jaenicke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Mulan (1998)
Bandits (1997)
Ulrike Krumbiegel
Najlepsze filmy:
Upadek (2004)
Die Wölfe (2009) (serial)
Mein Vater (2003) (film telewizyjny)
Stephan Szász
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Eksperyment (2001)
Die Wölfe (2009) (serial)
Wo ist Fred? (2006)
Kathrin Kühnel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Hansel i Gretel: Łowcy czarownic (2013)
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Alexandra von Schwerin
Najlepsze filmy:
Nichts mehr wie vorher (2013) (film telewizyjny)
Fabrik der Offiziere (1989) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)