Reżyseria:
Niko von GlasowScenariusz:
Kiki von GlasowZdjęcia:
Jolanta DylewskaMuzyka:
Andreas SchillingObsada:
Иван Стебунов, Bela B. Felsenheimer, Jochen Nickel, Anna Thalbach, Jan Decleir, Konstantin Vorobyov, Oleg Korytin, Wolfgang Michael, Susanne Bredehöft (więcej)Obsada
Иван Стебунов
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Edelweißpiraten (2004)
Bilet na Vegas (2013)
Prikazano uničtožit! Operacija 'Kitajskaja škatulka' (2009) (film telewizyjny)
Bela B. Felsenheimer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Sportman van de eeuw (2006)
Honey Baby (2004)
Edelweißpiraten (2004)
Jochen Nickel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Manta - Der Film (1991)
Stalingrad (1993)
Anna Thalbach
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Frau Ella (2013)
Baader-Meinhof (2008)
Upadek (2004)
Jan Decleir
Belgia
Konstantin Vorobyov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Idiot (2003) (serial)
Admiral (2009) (serial)
Tri muškeťora (2013)
Oleg Korytin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Sharpe's Mission (1996) (film telewizyjny)
Morfij (2008)
Sharpe's Eagle (1993) (film telewizyjny)
Wolfgang Michael
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Ukryte życie (2019)
Ich war zuhause, aber... (2019)
Das Glück meiner Schwester (1995)
Susanne Bredehöft
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Księżniczka i wojownik (2000)
Terror 2000 - Intensivstation Deutschland (1992)
Lara (2019)
Andrey Fedortsov
Najlepsze filmy:
Mamy (2012)
Brat (1997)
Brunet wieczorową porą (1976)
Валентина Панина
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Priključenija Šerloka Cholmsa i doktora Vatsona: Korol šantaža (1980) (film telewizyjny)
Zvězda plenitělnogo sčasťja (1975)
Edelweißpiraten (2004)
Evgeniy Merkurev
Najlepsze filmy:
Polumgla (2005)
Edelweißpiraten (2004)
Konvoy PQ-17 (2004)
Sergey Bekhterev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Sobačje serdce (1988) (film telewizyjny)
Interděvočka (1989)
Nastrojščik (2004)
Svetlana Gaytan
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kamennaja baška (2008)
Rosyjska arka (2002)
Edelweißpiraten (2004)
Arkadiy Koval
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kamennaja baška (2008)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Przygody Sherlocka Holmesa i doktora Watsona: Nadchodzi wiek XX (1986) (film telewizyjny)
Sergey Petrov
Najlepsze filmy:
Edelweißpiraten (2004)
Igor Shibanov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Zamek (1994)
Brat (1997)
O potworach i ludziach (1998)
Ирина Соколова
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Łowcy głów (2011)
Zamek (1994)
Dni zatměnija (1988)
Elena Markina
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Edelweißpiraten (2004)