Odcinki(7)
-
Pierwszy reportaż (E01)
-
Główna wygrana (E02)
-
Niepowtarzalne zdjęcia (E03)
-
Oszustka (E04)
-
Zakochane duchy (E05)
-
Kłopotliwa nagroda (E06)
-
Willa na przedmieściu (E07)
Obsada
Janina Traczykówna
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Jan Kobuszewski
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Mieczysław Pawlikowski
Ukraina
Najlepsze seriale:
Przygody Pana Michała (1969) (serial)
Jerzy Turek
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Dekalog (1989) (serial)
Janosik (1973) (serial)
Zofia Merle
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Teresa Lipowska
Polska
Najlepsze seriale:
13 posterunek (1997) (serial)
Przygody psa Cywila (1970) (serial)
Dziewczyna i chłopak (1977) (serial)
Ryszard Pietruski
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Przygody Pana Michała (1969) (serial)
Do przerwy 0:1 (1969) (serial)
Józef Kalita
Polska
Najlepsze seriale:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (serial)
Anna Milewska
Polska
Najlepsze seriale:
Dziewczyna i chłopak (1977) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Witold Skaruch
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (serial)
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
Krystyna Sienkiewicz
Polska
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
Lekarze (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Józef Pieracki
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Przygody Pana Michała (1969) (serial)
Przygody psa Cywila (1970) (serial)
Stawka większa niż życie (1968) (serial)
Andrzej Krasicki
Polska
Najlepsze seriale:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (serial)
Przygody psa Cywila (1970) (serial)
Janosik (1973) (serial)
Cezary Julski
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Przygody Pana Michała (1969) (serial)
Janosik (1973) (serial)
Wanda Łuczycka
Imperium Rosyjskie
Najlepsze seriale:
Do przerwy 0:1 (1969) (serial)
Kazimiera Utrata
Polska
Najlepsze seriale:
Anna Karenina (2000) (serial)
Dziewczyna i chłopak (1977) (serial)
Klan (1997) (serial)
Andrzej Tomecki
Polska
Najlepsze seriale:
Klan (1997) (serial)
Włodzimierz Kwaskowski
Imperium Rosyjskie
Bronisław Dardziński
Imperium Rosyjskie