Odcinki(32)
-
Ślub, cz. 1 (S03E01)
-
Ślub, cz. 2 (S03E02)
-
Ojciec, cz. 1 (S03E03)
-
Ojciec, cz. 2 (S03E04)
-
Narzeczona, cz. 1 (S03E05)
-
Narzeczona, cz. 2 (S03E06)
-
Mezalians, cz. 1 (S03E07)
-
Mezalians, cz. 2 (S03E08)
-
Syn marnotrawny, cz. 1 (S03E09)
-
Syn marnotrawny, cz. 2 (S03E10)
-
Porwanie, cz. 1 (S03E11)
-
Porwanie, cz. 2 (S03E12)
-
Wielka ucieczka, cz. 1 (S03E13)
-
Wielka ucieczka, cz. 2 (S03E14)
-
Dar, cz. 1 (S03E15)
-
Dar, cz. 2 (S03E16)
-
Różyczka, cz. 1 (S03E17)
-
Różyczka, cz. 2 (S03E18)
-
Przysługa, cz. 1 (S03E19)
-
Przysługa, cz. 2 (S03E20)
-
Uszy, cz. 1 (S03E21)
-
Uszy, cz. 2 (S03E22)
-
Wina, cz. 1 (S03E23)
-
Wina, cz. 2 (S03E24)
-
Smak życia, cz. 1 (S03E25)
-
Smak życia, cz. 2 (S03E26)
-
Dzieci, cz. 1 (S03E27)
-
Dzieci, cz. 2 (S03E28)
-
Panna młoda, cz. 1 (S03E29)
-
Panna młoda, cz. 2 (S03E30)
Obsada
Joanna Pach
Polska
Najlepsze seriale:
Przytul mnie (2017) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Lena Frankiewicz
Polska
Najlepsze seriale:
Chyłka - Zaginięcie (2018) (serial)
Kruk (2018) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Paulina Chruściel
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Wataha (2014) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Jadwiga Jankowska-Cieślak
Polska
Najlepsze seriale:
DNA (2019) (serial)
Ślepnąc od świateł (2018) (serial)
Dwa światy (1995) (serial)
Marek Frąckowiak
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Czas honoru (2008) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Jacek Bursztynowicz
Polska
Najlepsze seriale:
Naznaczony (2009) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Maria Gładkowska
Polska
Najlepsze seriale:
Dekalog (1989) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Małgorzata Kaczmarska
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Wojciech Socha
Polska
Najlepsze seriale:
Lekarze (2012) (serial)
Dariusz Wiktorowicz
Polska
Najlepsze seriale:
Lekarze (2012) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Plebania (2000) (serial)
Maciej Chorzelski
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Klan (1997) (serial)
Jacek Pluta
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Skazana (2021) (serial)
1983 (2018) (serial)
Anna Dereszowska
Polska
Najlepsze seriale:
Rojst (2018) (serial)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (serial)
Naznaczony (2009) (serial)
Oliwia Angerstein
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Przepis na życie (2011) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Piotr Bajtlik
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Plebania (2000) (serial)
Anna Borowiec
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Marek Grabowski
Najlepsze seriale:
Między nami bocianami (1997) (serial)
Plebania (2000) (serial)