Reżyseria:
Franek ChmielMuzyka:
Ada RehorováObsada:
Leopold Haverl, Soňa Valentová, Mária Kráľovičová, Peter Debnár, Vladimír Kostovič, Katarína Hrobárová-Vrzalová, Oldo Hlaváček, Hana Letková Gajdošová, Juraj Slezáček, Viktor Blaho (więcej)Obsada
Leopold Haverl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Soňa Valentová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Mária Kráľovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Peter Debnár
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Vladimír Kostovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Štyridsaťštyri (1957)
Katarína Hrobárová-Vrzalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Ogród (1995)
Oldo Hlaváček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Hana Letková Gajdošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Mojmír II. (1981) (film telewizyjny)
Barón (1989) (film telewizyjny)
Juraj Slezáček
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Viktor Blaho
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Eduard Bindas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Eliška Müllerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Vánoce s Alžbětou (1968)
Takmer božský omyl (1985) (film telewizyjny)
Libuša Trutzová-Balková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Matka (1968) (film telewizyjny)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Eygletiérovci (1986) (film telewizyjny)
Štefan Bučko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Pavol Topoľský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Nedodržaný sľub (2009)
Gendúrovci (1994) (film telewizyjny)
Zuzana Stoličná
Najlepsze filmy:
Barón (1989) (film telewizyjny)
Pod vŕbou (1994) (film telewizyjny)
Zázračná láska (1996) (film telewizyjny)
Alena Antalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lakomec (2020) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Mistr a Markétka (2001) (nagranie teatralne)
Viera Štepová Radványiová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Miedziana wieża (1970)
Bokser i śmierć (1962)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)