Odcinki(12)
-
Epizod 1.1 (E01)
-
Epizod 1.2 (E02)
-
Epizod 1.3 (E03)
-
Epizod 1.4 (E04)
-
Epizod 1.5 (E05)
-
Epizod 1.6 (E06)
-
Epizod 1.7 (E07)
-
Epizod 1.8 (E08)
-
Epizod 1.9 (E09)
-
Epizod 1.10 (E10)
-
Epizod 1.11 (E11)
-
Epizod 1.12 (E12)
Obsada
Marina Aleksandrova
Węgry
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Vladimir Matveev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Igor Petrenko
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Spjaščije (2017) (serial)
Kursanty (2004) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Anna Tsukanova
Rosja
Олег Алмазов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Andrey Urgant
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vadim Skvirskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Lev Eliseev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Frandetti
Związek Radziecki
Ольга Сутулова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Sparta (2016) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Soděržanki (2019) (serial)
Sergey Migitsko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Doktor Živago (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vladimir Shevelkov
Związek Radziecki
Darya Rumyantseva
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Галина Петрова
Związek Radziecki
Sergey Guzeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Metod (2015) (serial)
Margarita Adaeva
Związek Radziecki
Sergei Parshin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Romanovich
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikolay Ivanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (serial)
Olga Kirsanova-Miropolskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)