Obsada
Valeriy Grishko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Czas pierwszych (2017)
Lewiatan (2014)
Tak tu cicho o zmierzchu... (2015)
Sergey Nikolaev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Piry Valtasara, ili Noč so Stalinym (1989)
Posle doždička v četvěrg (1985)
Master i Margarita (1994)
Fyodor Lavrov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Po ščučjemu veleniju (2023)
Běsy (2014) (serial)
Ojciec i syn (2003)
Valeriy Afanasev
Najlepsze filmy:
Kamyšovyj raj (1989)
Kałasznikow (2020)
Gagarin (2013)
Sergey Nikonenko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Otets Sergei (1978)
Wojna i pokój (1965)
Vadim Andreev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Persona non grata (2005)
TASS upolnomočen zajaviť... (1984) (serial)
Bataljony prosjat ogňa (1985) (serial)
Anatoliy Kot
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Żywie Biełaruś! (2012)
Chempion mira (2021)
Berascejskaja krepasc (2010)
Борис Каморзин
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Běsy (2014) (serial)
Oligarch (2002)
Antikiller (2002)
Yuriy Nazarov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Czarne słońce (2017) (serial)
Ja, Julinka i koniec wojny (1965)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Yuri Tsurilo
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Dureń (2014)
V avgustě 44-go (2001)
Chrustaljov, mašinu! (1998)
Aleksandr Oleshko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Mamy (2012)
Vozvraščenie mušketěrov, ili Sokrovišča kardinala Mazarini (2009)
Tureckij gambit (2005)
Karen Badalov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
S novym godom, mamy! (2012)
Match (2012)
Choinki 2 (2011)
Boris Shcherbakov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Legenda 17 (2013)
Podarok čjornogo kolduna (1978)
Gosťja iz buduščego (1984) (serial)
Aleksandr Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Into the West (2005) (serial)
Człowiek demolka (1993)
Braterstwo (2019)
Anatoliy Kotenyov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Czas pierwszych (2017)
Deja vu (1990)
So weit die Füße tragen (2001)
Evgeniy Redko
Związek Radziecki
Lidiya Arefeva
Związek Radziecki
Aleksey Bogachuk
Związek Radziecki
Nikolay Burlak
Najlepsze filmy:
Ekipaž (2016)