Reżyseria:
Karol SpišákScenariusz:
Gerald TomicMuzyka:
Svetozár ŠtúrObsada:
Maroš Kramár, Tatiana Kulíšková, Anna Javorková, Ivan Romančík st., Ivan Rajniak, Žofia Martišová, Juraj Slezáček, Ida Rapaičová, Leopold Haverl, Emília Došeková, Andrej Hryc, Nora Kuželová (więcej)Obsada
Maroš Kramár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Život bez konca (1982) (serial)
Eygletiérovci (1986) (film telewizyjny)
Tatiana Kulíšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Mŕtvi učia živých (1983)
Anna Javorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Ivan Romančík st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Život bez konca (1982) (serial)
Ivan Rajniak
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Žofia Martišová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Všetko za národ (2011) (nagranie teatralne)
Straty a nálezy (1974) (serial)
Juraj Slezáček
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Ida Rapaičová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Leopold Haverl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Emília Došeková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Bičianka z doliny (1981) (film telewizyjny)
Andrej Hryc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Nora Kuželová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Červené víno (1972) (film telewizyjny)
Ján Greššo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Michal Dočolomanský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Oľga Solárová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (film telewizyjny)
O mužoch, ženách a deťoch (1984) (film telewizyjny)
Mikuláš Huba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Dušan Lenci
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
František Dibarbora
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Šíleně smutná princezna (1968)
Jozef Dóczy
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Jana Strnisková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada o mŕtvych očiach (1988) (film telewizyjny)
Eygletiérovci (1986) (film telewizyjny)
Výlet do mladosti (1982) (film telewizyjny)