Ordinace v růžové zahradě - Série 22 (2024) (seria)
Familijny / Dramat
Czechy,
2024, 45 min
Obsada
Jan Čenský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Dana Morávková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Božena (2021) (serial)
Tomas Sean Pšenička
Irlandia
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Maxmilián Kocek
Najlepsze seriale:
Sex O'Clock (2023) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Martin Stránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
České století (2013) (serial)
Luna Sofie Bauerová
Najlepsze seriale:
Dáma a Král (2017) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Anna Julie Slováčková
Czechy
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Ivan Lupták
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Mahulena Bočanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Martin Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zlá krev (1986) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Roman Štabrňák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Radim Fiala
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Sarah Haváčová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Marika Šoposká
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Dabing Street (2018) (serial)