Ordinace v růžové zahradě - Série 22 (2024) (seria)
Obsada
Jan Čenský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Dana Morávková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Božena (2021) (serial)
Tomas Sean Pšenička
Irlandia
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Veronika Lapková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Furia (2016) (serial)
Jana Paulová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Martin Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zlá krev (1986) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Mahulena Bočanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Patrik Děrgel
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Sabina Rojková
Czechy
Najlepsze seriale:
Marie Terezie (2017) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Profesor T. (2018) (serial)
Roman Štabrňák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Patricie Pagáčová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)
Iveta (2022) (serial)
Martina Randová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Policajti z centra (2012) (serial)
Anna Julie Slováčková
Czechy
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Ivan Lupták
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Iva Pazderková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Alles Gute (2009) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Robert Jašków
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Markéta Děrgelová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Neviditelní (2014) (serial)
Pan profesor (2021) (serial)
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Robert Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Šéfka (2022) (serial)
Adam Bardy
Najlepsze seriale:
Druhá šanca (2022) (serial)
Pán profesor (2020) (serial)
Mama na prenájom (2023) (serial)
Zlata Adamovská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)