Obsada
Harald Juhnke
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Derrick (1974) (serial)
Der Clown (1998) (serial)
Klinik unter Palmen (1996) (serial)
Janette Rauch
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Náhrdelník (1992) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Daniela Ziegler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Stacja Berlin (2016) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Alles außer Mord! (1994) (serial)
Johannes Heesters
Holandia
Najlepsze seriale:
Julia - Wege zum Glück (2005) (serial)
Thomas Fritsch
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Jim Knopf (2000) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Pfarrer Braun (2003) (serial)
Dieter Pfaff
Najlepsze seriale:
Beck (1997) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Tayfun Bademsoy
Turcja
Najlepsze seriale:
Berlińskie psy (2018) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Der Puma - Kämpfer mit Herz (2000) (serial)
Michael Brandner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ein Mann steht seine Frau (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Dieter Mann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Helen Vita
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Pinkas Braun
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Derrick (1974) (serial)
Stockinger (1996) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Lutz Mackensy
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Jim Knopf (2000) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Georg Tryphon
Najlepsze seriale:
Sense8 (2015) (serial)
Lexx (1997) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Rolf Zacher
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Der Ochsenkrieg (1987) (serial)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Martin Semmelrogge
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Das Boot (1985) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Werner Dissel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Dr. Schlüter (1965) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Hildegard Alex
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tierärztin Dr. Mertens (2006) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Klaus-Jürgen Steinmann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Archiv des Todes (1980) (serial)
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Hans Häckermann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Eberhard Prüter
Niemcy
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Bibi und Tina (2004) (serial)