Zdjęcia:
Ayumi UshijimaMuzyka:
Megumi ŌhashiObsada:
Hōko Kuwashima, Tesshō Genda, Jun'ichi Suwabe, Kei Kobayashi, Nanae Katō, Norio Wakamoto, Susumu Chiba, Sam Vincent, Sarah Edmondson, Daisuke Hirakawa, Tarusuke Shingaki, Yasuyuki Kase (więcej)Obsada
Hōko Kuwashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Tesshō Genda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kei Kobayashi
Japonia
Nanae Katō
Japonia
Najlepsze seriale:
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Princess Tutu (2002) (serial)
Norio Wakamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Susumu Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Sam Vincent
Kanada
Najlepsze seriale:
Martin Mystère (2003) (serial)
Extreme Dinosaurs (1997) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Sarah Edmondson
Kanada
Najlepsze seriale:
Fringe: Na granicy światów (2008) (serial)
Continuum: Ocalić przyszłość (2012) (serial)
My Little Pony: Przyjazń to magia (2010) (serial)
Daisuke Hirakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Tarusuke Shingaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yasuyuki Kase
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Kazunari Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Kirby Morrow (narrator)
Kanada
Najlepsze seriale:
The Good Doctor (2017) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Fringe: Na granicy światów (2008) (serial)
Mark Acheson
Kanada
Najlepsze seriale:
Fargo (2014) (serial)
Holistyczna agencja detekywistyczna Dirka Gently'ego (2016) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Jōji Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Shō Hayami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yūki Tamaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Eyeshield 21 (2005) (serial)
Tomoyuki Shimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)