Reżyseria:
Zdeněk HavlíčekScenariusz:
Jaroslav DietlZdjęcia:
Jaromír ZaoralMuzyka:
Rudolf KubínObsada:
Josef Kobr, Marie Preislerová, Valerie Chmelová, Jaroslav Kaňkovský, Bohuslav Čáp, Alois Müller, Karel Vochoč, Emil Horváth st., Jan Vlasák, Jiří Wimmer, Josef Haukvic st., Milan Šulc (więcej)Odcinki(9)
-
Dispečer a děvčátko z kolonie (E01)
-
Dispečer a vládce rodiny (E02)
-
Dispečer a automobil (E03)
-
Dispečer a švagři (E04)
-
Dispečer a maškarní ples (E05)
-
Dispečer a slabikář (E06)
-
Dispečer a rozvod (E07)
-
Dispečer a trumpeta (E08)
-
Dispečer a konec kapely (E09)
Obsada
Josef Kobr
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Arrowsmith (1997) (serial)
Země úsměvů a snů (1970) (serial)
Marie Preislerová
Austro-Węgry
Valerie Chmelová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Chobotnice z II. patra (1986) (serial)
Dispečer (1971) (serial)
Jaroslav Kaňkovský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Přísahám a slibuji (1990) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Bohuslav Čáp
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Alois Müller
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Haldy (1973) (serial)
Karel Vochoč
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Moje srdcová sedma (1984) (serial)
Emil Horváth st.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Jan Vlasák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Jiří Wimmer
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
O človíčkovi (1985) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Josef Haukvic st.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ctná paní Lucie (1972) (serial)
F. L. Věk (1970) (serial)
Milan Šulc
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Arrowsmith (1997) (serial)
Radvana Havelková
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Václav Antoš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Haldy (1973) (serial)
Štěpánka Ranošová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Arrowsmith (1997) (serial)
Jan Filip
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Země úsměvů a snů (1970) (serial)
Miroslav Olejníček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Haldy (1973) (serial)
Miroslav Horák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Haldy (1973) (serial)
Marie Viková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Haldy (1973) (serial)
U nás doma (1988) (serial)
Tybys (1979) (serial)