Reżyseria:
Peter OpálenýScenariusz:
Ján SolovičObsada:
Lenka Kořínková, Boris Farkaš, Juraj Kukura, Eva Krížiková, Magda Vášáryová, Vlado Müller, Oľga Vronská, Marian Labuda, František Filipovský, Nataša Gollová, Ľubo Roman, Viktor Blaho (więcej)Obsada
Lenka Kořínková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak svět přichází o básníky (1982)
Kafka (1991)
Léto s kovbojem (1976)
Boris Farkaš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kucapaca alebo Obnovenie poriadku (1989) (film telewizyjny)
Portrét Doriana Graya (1987) (film telewizyjny)
Výlet do mladosti (1982) (film telewizyjny)
Juraj Kukura
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Kukura (2014) (nagranie teatralne)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Eva Krížiková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Magda Vášáryová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Postrzyżyny (1980)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Na kometě (1970)
Vlado Müller
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Oľga Vronská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Marian Labuda
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
František Filipovský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Nataša Gollová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Ľubo Roman
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Słońce w sieci (1962)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Viktor Blaho
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Vladimír Durdík ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Jarmila Koleničová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Mŕtve duše (1971) (film telewizyjny)
Katarína Hrobárová-Vrzalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Ogród (1995)
Zita Furková
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Magda Paveleková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Jana Švandová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
I znów skacze przez kaluze (1970)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Vracenky (1990)
Július Vašek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Ivan Palúch
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Signum laudis (1980)