Reżyseria:
Miroslav BalajkaScenariusz:
Ivo PelantZdjęcia:
Roman PavlíčekMuzyka:
Václav VondráčekObsada:
Rudolf Hrušínský ml., Simona Stašová, Libuše Šafránková, Pavel Kříž, Martha Issová, Karel Zima, Naďa Konvalinková, Milena Steinmasslová, Jaromír Dulava, Rostislav Novák st., Zdeněk Vencl (więcej)Obsada
Rudolf Hrušínský ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Simona Stašová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Musimy sobie pomagać (2000)
Libuše Šafránková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jára Cimrman śpi (1983)
Pavel Kříž
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Martha Issová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Ochránce (2021) (serial)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Karel Zima
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
...a bude hůř (2007)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Milena Steinmasslová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Jaromír Dulava
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Dámský krejčí (2012) (nagranie teatralne)
Czarni baronowie (1992)
Rostislav Novák st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cesty (2022) (nagranie teatralne)
Kalamita (1980)
Dzień mej miłości (1976)
Zdeněk Vencl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Václav Rašilov
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Božena (2021) (serial)
Nejlepší přítel (2017) (film telewizyjny)
Psí kus (2005) (film telewizyjny)
Radek Valenta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
Księżniczka z młyna (1994)
Psí kus (2005) (film telewizyjny)
Renata Rychlá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Praha stověžatá (2016) (nagranie teatralne)
Anděl Páně 2 (2016)
Vše pro firmu (2000) (nagranie teatralne)
Bára Fišerová
Najlepsze filmy:
Podezření (2022) (serial)
Sedmero krkavců (2015)
O princezně z Rimini (1999) (film telewizyjny)
Zdeněk Srstka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Lemoniadowy Joe (1964)
Irena Šmídová
Najlepsze filmy:
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Anioł Pański (2005)
Monika Zoubková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
P.F. 77 (2003) (film telewizyjny)
Plešatá zpěvačka (2009) (nagranie teatralne)
Jiří Maria Sieber
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Hitler: Narodziny zła (2003) (film telewizyjny)
Tri muškeťora (2013)
Lina Wagnerová
Najlepsze filmy:
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Ztracená brána (2012) (serial)
Láska je láska (2012)