Reżyseria:
Zdeněk ZelenkaScenariusz:
Zdeněk ZelenkaObsada:
Jakub Prachař, Michal Slaný, Jiřina Bohdalová, Václav Postránecký, Jan Hrušínský, Marika Šoposká, Markéta Coufalová, Jaroslav Plesl, Zuzana Vejvodová (więcej)Obsada
Jakub Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Przeboje i oldboje (2013)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Michal Slaný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Kuki powraca (2010)
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Pohádky pod sněhem (1985)
Václav Postránecký
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jan Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)
Takový žertík (2006) (nagranie teatralne)
Marika Šoposká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (film telewizyjny)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Lidice (2011)
Markéta Coufalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Škola žen (2016) (nagranie teatralne)
České století (2013) (serial)
Jaroslav Plesl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Teremin (2010) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Zuzana Vejvodová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lucie Pernetová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Butelki zwrotne (2007)
Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? (2009)
Každý milion dobrý (2016) (film telewizyjny)
Alexej Okuněv
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Postrzyżyny (1980)
Princ a Večernice (1978)
Vynes na horu svoj hrob (1979) (film telewizyjny)
Svatopluk Skopal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jiří Datel Novotný
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hitler: Narodziny zła (2003) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ślady wilczych zębów (1983)
Andrea Elsnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zdeněk Palusga
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Robert Štěrba
Najlepsze filmy:
Musimy sobie pomagać (2000)
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Boháč a chudák (2005) (film telewizyjny)