Reżyseria:
František FilipZdjęcia:
Eduard LandischMuzyka:
Luboš FišerObsada:
Vlasta Matulová, Martin Růžek, Petr Štěpánek, Zuzana Šavrdová, Sylvia Turbová, Radovan Lukavský, Libuše Havelková, Bohuš Záhorský, Miloš Nedbal, Josef Čáp, Milan Stehlík, Bohuslav Čáp (więcej)Obsada
Vlasta Matulová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)
Hrdinové okamžiku (1961) (serial)
Martin Růžek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968) - narrator
Petr Štěpánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Zuzana Šavrdová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Nezralé maliny (1980) (film telewizyjny)
Sylvia Turbová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Tři spory (1981) (serial)
Bratránek z Batávie (1976) (film telewizyjny)
Radovan Lukavský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Libuše Havelková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Příběh dušičkový (1964) (film telewizyjny)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Bohuš Záhorský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Cesarski piekarz (1951)
Lemoniadowy Joe (1964)
Miloš Nedbal
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Cesarski piekarz (1951)
Josef Čáp
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (nagranie teatralne)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Orfeus v podsvětí (1980) (film telewizyjny)
Milan Stehlík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Bohuslav Čáp
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Dumna królewna (1952)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Soběslav Sejk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Emil Konečný
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (nagranie teatralne)
Jaroslav Kašpar
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Žalář nejtemnější (1969) (film telewizyjny)
Dita Saxová (1967)