Obsada
Alena Jakobová
Najlepsze filmy:
Nieustraszeni bracia Grimm (2005)
Oldřich Hajlich
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (film telewizyjny)
Wacław (2007)
Oktopus (2023) (serial)
Zdena Studenková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Igor Bareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Kateřina Pindejová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Babí léto (2001)
České století (2013) (serial)
Známí neznámí (2021)
Radim Fiala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Pavla Tomicová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Figarova svatba (2012) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Petrolejové lampy (2006) (nagranie teatralne)
Drahomíra Hofmanová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Je třeba zabít Sekala (2018) (nagranie teatralne)
Lucia Hurajová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krev zmizelého (2006) (serial)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Krev zmizelého (2005)
Miroslav Táborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Viktor Skála
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Smrt Pavla I. (2008) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Znamení kříže (2006) (nagranie teatralne)
Vladimír Hauser
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Balada pro banditu (2012) (nagranie teatralne)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (nagranie teatralne)
Josef Jurásek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Smrt Pavla I. (2008) (nagranie teatralne)
Lakomec (2020) (nagranie teatralne)
Ladislav Kolář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Smrt Pavla I. (2008) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Karel Mišurec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Eva Čížkovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Pilát Pontský, onoho dne (1991) (film telewizyjny)
Marta Dřímal Ondráčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Freonový duch (1990)
Romeo a Julie (2016) (nagranie teatralne)
Barbara Chybová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tajemství staré bambitky 2 (2022)
Les mrtvých (2009) (film telewizyjny)