Reżyseria:
Zdeněk ZelenkaScenariusz:
Miroslav SovjákMuzyka:
Petr MalásekObsada:
Jan Hrušínský, Kateřina Brožová, Zlata Adamovská, Jan Šťastný, Svatopluk Skopal, Václav Postránecký, Zuzana Vejvodová, Šárka Krausová, Jaroslava Obermaierová, Andrea Černá, Martin Bohadlo (więcej)Obsada
Jan Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)
Kateřina Brožová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Poprask na laguně (1996) (nagranie teatralne)
Jacobowski a plukovník (1998) (nagranie teatralne)
Zlata Adamovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Jan Šťastný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Zabić Sekala (1998)
Svatopluk Skopal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Václav Postránecký
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Zuzana Vejvodová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Šárka Krausová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Andrea Černá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (nagranie teatralne)
Martin Bohadlo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
Butelki zwrotne (2007)
Alois Nebel (2011)
Lucie Březovská
Najlepsze filmy:
Niczego nie żałuję (2007)
Gambit (2000) (film telewizyjny)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (film telewizyjny)
Tereza Groszmannová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Podezření (2022) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
In nomine Patris (2004) (film telewizyjny)
Ulrika Kotajná
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Strašidlo cantervillské (1989) (film telewizyjny)
Pějme píseň dohola (1990)
Slečna Guru (2006) (film telewizyjny)
Ingrid Chrastinová
Najlepsze filmy:
Oběti (1999) (serial)
Slečna Guru (2006) (film telewizyjny)
Ach, ty vraždy! (2010) (serial)
Otmar Brancuzský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kola (1996)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dana Syslová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Marika Šoposká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (film telewizyjny)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Lidice (2011)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)