Reżyseria:
Dae-woo KimScenariusz:
Dae-woo KimZdjęcia:
Ji-yong KimObsada:
Suk-kyu Han, Beom-soo Lee, Min-jeong Kim, Dal-su Oh, Nae-sang An, Kyeong Jin, Hyeok-kwon Park, In-gi Jung, Soon-jae Lee, Moo-sung Choi, Mi-ran Ra (więcej)Obsada
Suk-kyu Han
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Nangmandagteo Kimsaboo (2016) (serial)
Paparoti (2013)
Geudttae geusaramdeul (2005)
Beom-soo Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Ailiseu (2009) (serial)
Byooti insaideu (2015)
Seulpeumboda deo seulpeun iyagi (2009)
Min-jeong Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Ballet gyoseubso (2004)
Agmapansa (2021) (serial)
Dal-su Oh
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Byeonhoin (2013)
Old Boy (2003)
Geu hae yeoreum (2006)
Nae-sang An
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Maraton (2005)
60il, jijeongsaengjonja (2019) (serial)
Maljukgeori janhoksa (2004)
Kyeong Jin
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Niezwykła prawniczka Woo (2022) (serial)
Gugaui seo (2013) (serial)
Eorin shinbu (2004)
Hyeok-kwon Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (serial)
Deurim hai (2011) (serial)
Wezwał cię czas (2023) (serial)
In-gi Jung
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Dong Yi (2010) (serial)
Keurosing (2008)
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Soon-jae Lee
Korea Północna
Najlepsze filmy:
Keudaereul saranghamnida (2010)
Gongjooeui namja (2011) (serial)
Betoben baireoseu (2008) (serial)
Moo-sung Choi
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Urideului haenbokhan sigan (2006)
Mi-ran Ra
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sowon (2013)
Keudaereul saranghamnida (2010)
Pani Zemsta (2005)
Oh-jin Kwon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Keurosing (2008)
Byeonhoin (2013)
Baekmanjangjaui cheot sarang (2006)
Seok-hyeon Jo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Horobicheuleul wihayeo (2006)
Człowiek znikąd (2010)
Time (2006)
Nam-yeol Jang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Kimssi pyoryugi (2009)
Maraton (2005)
Daenseoui sunjeong (2005)
Ki-hyeon Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Midas (2011) (serial)
Miseuteo robin ggosigi (2006)
Bokmyeon dalho (2007)
Hyun-joong Kang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Welkeom tu Dongmakgol (2005)
Keudaereul saranghamnida (2010)
Hellou goseuteu (2010)
Jong-ryul Choi
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Nae sarang (2007)
Ailiseu (2009) (serial)
Saedeu mubi (2005)
Tae-kyung Oh
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Old Boy (2003)
Himeulneyo miseuteo li (2019)
Gakseoltang (2006)
Hyeon Woo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Teonneol (2017) (serial)
60il, jijeongsaengjonja (2019) (serial)
Heelreo (2014) (serial)
Dong-hyeon Geum
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sigeuneol (2016) (serial)
Keulraesik (2003)
Wangui namja (2005)