Reżyseria:
Ján ZemanScenariusz:
Dana GargulákováMuzyka:
Svetozár ŠtúrObsada:
Dana Košická, Viera Strnisková, Kamila Magálová, Michal Gučík, Andrej Mojžiš, Marián Geišberg, Stanislav Dančiak, Leopold Haverl, Zuzana Frenglová, Peter Gažo, Szidi Tobias, Roman Matisko (więcej)Obsada
Dana Košická
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Čosi viac ako slová (1990) (film telewizyjny)
Dôverní nepriatelia (2009) (film telewizyjny)
V tichu (2014)
Viera Strnisková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Kamila Magálová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Michal Gučík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Posledná zastávka (1986) (film telewizyjny)
Otec (1994) (film telewizyjny)
Andrej Mojžiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Marián Geišberg
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kucapaca alebo Obnovenie poriadku (1989) (film telewizyjny)
Sedmero krkavců (2015)
Na konci hry (2002) (film telewizyjny)
Stanislav Dančiak
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Leopold Haverl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Zuzana Frenglová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Posledná zastávka (1986) (film telewizyjny)
Mastný hrniec (1991) (film telewizyjny)
Peter Gažo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Študent (1990) (film telewizyjny)
Javor a Juliana (1972)
Muž nie je žiadúci (1983)
Szidi Tobias
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Jozef Mak (2021) (film telewizyjny) - narrator
Díky za každé nové ráno (1994)
Roman Matisko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Manželstvo na cimpr - campr (1992) (film telewizyjny)
Mladé letá (1993) (film telewizyjny)
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (film telewizyjny)
Ivan Laca
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Deti (1985) (film telewizyjny)
Dobrodinec (1991) (film telewizyjny)
František Desset
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Dana Kákošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prípad Barnabáš Kos (1964)
Eygletiérovci (1986) (film telewizyjny)
Orol a lastovička (1977) (film telewizyjny)
Dušan Blaškovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Michal Slivka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši synovia (1975) (serial)
Živý bič (1966) (film telewizyjny)
Džarkovia (1973) (film telewizyjny)
Karol Spišák
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Gdy skończy się ta noc (1965)
Kľúče od mesta (1983) (film telewizyjny)
Juraj Takáč
Najlepsze filmy:
Opojenie z premeny (1998) (film telewizyjny)