Reżyseria:
Peter WernerScenariusz:
Richard KletterObsada:
Bridget Fonda, Mary Beth Hurt, Valerie Mahaffey, Philip Bosco, Adam LeFevre, Bruce Dinsmore, Vlasta Vrana, Claudia Ferri, Dorothée Berryman, Conrad Pla (więcej)Obsada
Bridget Fonda
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Godfather Trilogy: 1901-1980 (1992) (film telewizyjny)
Ojciec chrzestny III (1990)
Prosty plan (1998)
Mary Beth Hurt
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Czerwony smok (2002)
Egzorcyzmy Emily Rose (2005)
Wnętrza (1978)
Valerie Mahaffey
Indonezja
Najlepsze filmy:
Sully (2016)
Niepokonany Seabiscuit (2003)
Waleczne kobiety (1986) (film telewizyjny)
Philip Bosco
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Dzieci gorszego Boga (1986)
Nieoczekiwana zmiana miejsc (1983)
Przejrzeć Harry'ego (1997)
Adam LeFevre
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Długa noc (2016) (serial)
Filadelfia (1993)
Części intymne (1997)
Bruce Dinsmore
Kanada
Najlepsze filmy:
Relative Fear (1994)
Cyberbully (2011) (film telewizyjny)
Pani Parker i krąg jej przyjaciół (1994)
Vlasta Vrana
Norwegia
Najlepsze filmy:
Apartament (2004)
Eye of the Wolf (1995) (film telewizyjny)
Zwycięzca (2016)
Claudia Ferri
Kanada
Najlepsze filmy:
Hard Core Logo (1996)
Uderzenie gorąca (2009)
The Assignment (1997)
Dorothée Berryman
Kanada
Najlepsze filmy:
Purpurowe skrzypce (1998)
Inwazja barbarzyńców (2003)
Le Déclin de l'empire américain (1986)
Conrad Pla
Hiszpania
Najlepsze filmy:
Guns (2008) (film telewizyjny)
Terminal (2004)
Suma wszystkich strachów (2002)
Ron Lea
Kanada
Najlepsze filmy:
Jezus z Montrealu (1989)
Imaginaerum (2012)
Tommy Tricker and the Stamp Traveller (1988)
Amy Sloan
Kanada
Najlepsze filmy:
Amish Grace (2010) (film telewizyjny)
Aviator (2004)
Head in the Clouds (2004)
Ted Whittall
Najlepsze filmy:
Big Time Movie (2012) (film telewizyjny)
Apartament (2004)
The Assignment (1997)
Benz Antoine
Kanada
Najlepsze filmy:
Śniadanie ze Scotem (2007)
Death Race: Wyścig śmierci (2008)
Czterej bracia (2005)
Arnold Pinnock
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Poprawczak (2010)
Lars and the Real Girl (2007)
Szare ogrody (2009) (film telewizyjny)
Daniel Richard Giverin
Najlepsze filmy:
I'm Not There. Gdzie indziej jestem (2007)
Omerta, la loi du silence (1996) (serial)
The Audrey Hepburn Story (2000) (film telewizyjny)
Alex Bisping
Najlepsze filmy:
Złap mnie, jeśli potrafisz (2002)
Life with My Father (2005)
Zjawa (2015)
Arthur Grosser
Najlepsze filmy:
Świat według Barneya (2010)
Dreszcze (1975)
The Boy in Blue (1986)
Norman Mikeal Berketa
Kanada
Najlepsze filmy:
Jeszcze nie koniec (2017)
Suma wszystkich strachów (2002)
Rozgrywka (2001)