Twórcy:
Hiroshi WatanabeZdjęcia:
Shin'yo KondôObsada:
Mamiko Noto, Takako Honda, Takayuki Sugō, Akeno Watanabe, Hōko Kuwashima, Isshin Chiba, Jun'ichi Suwabe, Masaya Onosaka, Mayumi Asano, Nana Mizuki (więcej)Odcinki(26)
-
Jami no naka no šódžo (S02E01)
-
Utakata (S02E02)
-
Itoši no Kei-čan (S02E03)
-
Himicu (S02E04)
-
Džigoku e no bósó (S02E05)
-
Hi no ataru bašo (S02E06)
-
Kizuna (S02E07)
-
Nise džigoku cúšin (S02E08)
-
Ani imóto (S02E09)
-
Sone Anna no nureta kjúdžicu (S02E10)
-
Tói rinšicu (S02E11)
-
Kuro no wadači (S02E12)
-
V no Sangeki (S02E13)
-
Šizuka na kohan (S02E14)
-
Kono Kuni no Tame ni (S02E15)
-
Akudži šigan (S02E16)
-
Činmoku no manazaši (S02E17)
-
Ano Hito no Kioku (S02E18)
-
Jukemuri džigoku, tabi no jado (S02E19)
-
Otome no album (S02E20)
-
Kamifúsen fuwari (S02E21)
-
Dókei (S02E22)
-
Fušin (S02E23)
-
Rensa (S02E24)
-
Hókó (S02E25)
-
Aizome (S02E26)
Obsada
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Takako Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
GTO (1999) (serial)
Takayuki Sugō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Hōko Kuwashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Isshin Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Masaya Onosaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Mayumi Asano
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Nana Mizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Shigeru Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Takuma Terashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Yukana
Japonia
Najlepsze seriale:
Mononoke (2007) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Satoshi Hino
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Ayumi Fujimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Yûichi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Junko Minagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Mai Kadowaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)